Wehikuł Czasu        Glogoviensis         Glogopedia        
Statystyki

Imieniny Jana z Głogowa 2019

Categories: Inne
Tags: No Tags
Comments: Comments Off
Published on: 2019-06-18

To będą już 10. Imieniny Jana z Głogowa. Zapraszamy Janów i Janiny!

Towarzystwo Ziemi Głogowskiej oraz Redakcja „Tygodnika Głogowskiego” zapraszają w poniedziałek, 24 czerwca na jubileuszowe Imieniny Jana. Impreza rozpocznie się o godz. 17.00. Tradycyjnie spotkamy się przy Pomniku Jana z Głogowa. Tym razem drzewko z okazji imienin posadzą przedstawiciele stowarzyszenia Głogowska Edukacja Kresowa. Będzie to dąb przekazany przez mieszkańców Zbaraża na Ukrainie.

Warto dodać, że dzień wcześniej o godz. 18.30 w Kościele NMP Królowej Polski w Głogowie odprawiona zostanie msza w intencji głogowian pochodzących z Kresów. W jej trakcie drzewko zostanie poświęcone.

W organizacji imprezy wspierają nas Gmina Miejska Głogów oraz Top Poligrafia. Na gości będą czekać pyszne ciasta przygotowane przez Piekarnię Cukiernię Ryszard Witczak. Tradycyjnie wybierać będziemy też najstarszych i najmłodszych Janów. Wśród gości rozlosowane będą też upominki. Prezenty dla najmłodszych Janów fundują posłowie Ewa Drozd i Wojciech Zubowski. Mamy również dwie paczki upominkowe oraz wielką torbę cukierków dla dzieci, ufundowana przez Powszechną Spółdzielnię Spożywców „Społem” w Głogowie.

Więcej informacji można znaleźć tutaj:

http://glogow.naszemiasto.pl/artykul/to-beda-juz-10-imieniny-jana-z-glogowa-zapraszamy-janow-i,5173167,artgal,t,id,tm.html

 

 

Comments are closed.

Witamy , dziś jest niedziela, 2019-09-15