Wehikuł Czasu        Glogoviensis         Glogopedia        
Statystyki

Zaproszenie – koncert muzyki kameralnej w Kotli

Categories: Inne
Tags: No Tags
Comments: Comments Off
Published on: 2019-09-30
Towarzystwo Ziemi Głogowskiej, Wójt Gminy Kotla i Parafia pw. św. Marcina z Tours w Kotli zapraszają na „Koncert muzyki organowej i kameralnej ziemi głogowskiej” , który odbędzie się w dniu 06.10.2019 roku o godz. 16.00
W koncercie muzyki kameralnej wystąpią uznani w Polsce i Europie z licznych koncertów , konkursów i festiwali muzyki kameralnej i historycznych praktyk wykonawczych  dr.hab Magdalena Pilch – flet traverso i dr. hab Marek Pilch – klawesyn,  nauczyciele akademiccy na Akademii Muzycznej w Łodzi i Katowicach. Głównym wykonawcom towarzyszyć będzie głogowski Chór „Beati Cantores” pod dyrekcją Barbary Walendzik. Na koncercie usłyszymy utwory: (klawesyn i flet )
J.S. Bacha, J. Frobergera, J.M. Leclair, L. Couperiana, J-p. Rameau oraz wykonane przez chór: St. Moniuszki i M. Gomółki.
Od wielu lat organy w kościele pw. św. Marcina w Kotli są nieczynne i wymagają gruntownej renowacji. Koncert muzyki kameralnej będzie też okazją do podjęcia z inicjatywy wyżej wymienionych organizatorów do podjęcia społecznej inicjatywy renowacji organów w kościele w Kotli.
Comments are closed.


- A +
Archiwum
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Kategorie
*

WAŻNE LINKI

BFH

PWSZ_Głogów

Głogów - Okolice

Głogów - Okolice

 

INNE LINKI

Twierdza Głogów 2

MOK Głogów

 

Głogów     Muzeum Historyczne

Muzeum Historyczne


Close Print