Wehikuł Czasu        Glogoviensis         Glogopedia        
Statystyki

Koncert muzyki organowej i kameralnej w Grodowcu – 5 września 2020 roku

Categories: Inne
Tags: No Tags
Comments: Comments Off
Published on: 2020-08-28

Towarzystwo Ziemi Głogowskiej zaprasza w dniu 05.09.2020 roku o godz. 18.00 na „Koncert muzyki organowej i kameralnej ziemi głogowskiej 2020” , który odbędzie się w Sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w Grodowcu. Tegoroczny letni koncert muzyki dedykowany jest mieszkańcom Powiatu Polkowickiego i Gminy Grębocice z okazji Święta Plonów.

Na koncercie wystąpią : Marcin Armański – organy, Julieta Gonzalez – Springer – śpiew i Ryszard Lubieniecki – poratyw organowy. Zaprezentowane zostaną utwory : Heinricha Scheidemanna, Johanna Pachelbela, Jana  Sebastiana. Bacha, Felixa Mendelssohna, Johanna Christopfa Kellnera, Franza Schuberta oraz program pieśni średniowiecznych „In Via Stellae” nawiązujący do europejskiego szlaku pielgrzymkowegoŚw. Jakuba.

Ze względów epidemiologicznych dla zachowania bezpieczeństwa uczestników, zachowania odstępu społecznego przewidywana ilość miejsc w kościele jest ograniczona do 200 osób. Uczestników koncertu obowiązują maseczki lub przyłbice, złożenie specjalnego oświadczenia, dezynfekcji dłoni zgodnie z „Regulaminem koncertów muzyki organowej i kameralnej ziemi głogowskiej 2020” umieszczonych na stronach internetowych Towarzystwa Ziemi Głogowskiej  www.tzglogow.pl
i Sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w Grodowcu 
www.grodowiec.eu

Koncert muzyki z okazji Święta Plonów  jest dofinansowany z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego, Powiatu Polkowickiego i Gminy Grębocice.

Regulamin uczestnictwa w koncercie 2020

Oswiadczenie o stanie zdrowia COWID

Comments are closed.


- A +
Archiwum
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Kategorie
*

WAŻNE LINKI

BFH

PWSZ_Głogów

Głogów - Okolice

Głogów - Okolice

 

INNE LINKI

Twierdza Głogów 2

MOK Głogów

 

Głogów     Muzeum Historyczne

Muzeum Historyczne


Witamy , dziś jest środa, 2020-12-02